PETIT'S LESSONS

מערכת שעות 2019/20

סטודיו A / יום ראשון

17:30-18:30

ג׳אז-לירי

 ד'-ה׳
( חני )

סטודיו A / יום ראשון

18:30-19:45

מודרני-לירי

ו׳-ז׳
( חני )

סטודיו A / יום ראשון

19:45-21:15

מודרני-לירי

בוגרות

( חני )

סטודיו A / יום ראשון

21:15-22:30

מודרני-נשים

( חני )

אולם בית הספר / יום ראשון

16:00-16:45

אקרודאנס

 ב׳-ג׳ 

( ספיר )
 

אולם בית הספר / יום ראשון

16:45-18:00

אקרודאנס

ו׳-ז׳
( ספיר )

אולם בית הספר / יום ראשון

18:00-19:15

אקרודאנס

בוגרות
( ספיר )

אולם בית הספר / יום ראשון

19:15-20:15

אקרודאנס

ד׳-ה׳
( ספיר )

סטודיו A / יום שני

16:15-17:15

מחול מודרני

 מחול מודרני ד׳-ה׳

(חגית)

סטודיו A / יום שני

17:15-18:00

מחול מודרני

 מחול מודרני ב׳-ג׳

(חגית)

סטודיו A / יום שני

18:00-19:30

בלט קלאסי

כיתות ו׳-ז׳

(ריקליס)

סטודיו A / יום שני

19:30-21:00

בלט קלאסי

 בוגרות

(ריקליס)

סטודיו A / יום שני

21:00-22:30

שיעור נבחרת

סטודיו B / יום שני

16:15-17:45

מחול מודרני מתקדמים

ו׳ - ז׳

( רביד )
 

סטודיו B / יום שני

17:45-19:15

מחול מודרני מתקדמים

בוגרות
( רביד )

סטודיו B / יום שני

19:30-20:45

happy body

אימפרוביזציה נשים

( רביד)

סטודיו A / יום שלישי

16:30-17:15

מחול מודרני צעיר

 חובה א׳

( חגית  )

סטודיו A / יום שלישי

17:15-18:00

מחול יצירתי

 גן ט.ט חובה + ט.חובה 

( חגית  )

סטודיו A / יום שלישי

18:00-19:00

תאטרון מחול

שיעור פתוח

סטודיו A / יום רביעי

16:15-17:00

היפ-הופ שנה א׳

ב׳-ג׳
( שי/מורה מתחלף )

סטודיו A / יום רביעי

17:00-18:00

היפ-הופ

ד׳-ה׳

( שי/מורה מתחלף )

סטודיו A / יום רביעי

18:00-19:15

היפ-הופ

ו׳-ז׳

( שי/מורה מתחלף )

סטודיו A / יום רביעי

19:30-21:00

היפ-הופ

בוגרות

( שי/מורה מתחלף )

סטודיו B / יום רביעי

16:00-17:30

מחול עכשווי

ו׳ - ז׳

( נטע קוטאי )
 

סטודיו B / יום רביעי

17:30-19:00

מחול עכשווי

בוגרות
( נטע קוטאי )

סטודיו B / יום חמישי

17:00-17:45

אימפרוביציה

ד׳ - ה׳

( רביד )
 

סטודיו B / יום חמישי

17:45-19:15

אימפרוביזציה

בוגרות
( רביד )

סטודיו B / יום חמישי

19:30-20:45

אימפרוביזציה

ו׳-ז׳

( רביד )

סטודיו A / יום חמישי

15:30-16:30

בלט קלאסי

ד׳ - ה׳

( פנינה )
 

סטודיו A / יום חמישי

16:30-17:15

בלט קלאסי צעיר

חובה-א׳

( פנינה )
 

סטודיו A / יום חמישי

17:15-18:00

בלט קלאסי

ב׳ - ג׳

( פנינה )
 

סטודיו A / יום חמישי

18:00-19:15

בלט קלאסי + פוינט

ו׳ - ז׳

( פנינה )
 

סטודיו A / יום חמישי

19:30-21:00

בלט קלאסי 

בלט קלאסי בוגרות

( פנינה )
 

סטודיו A / יום חמישי

21:00-22:30

שיעור נבחרת

ד׳ - ה׳

( רביד )
 

צור/י קשר

כתובת:

מושב חרוצים

טלפון:

חגית  054-7737769

רותי(מנהלת משרד)   054-4888779

  • petit facebook
  • petitdancestudio instagram

© 2023 by Fierce Beauty Academy . Proudly created with Wix.com

logo-final- horizontal- no slogan-03.png